... Mēs zinām, kur ir apslēpti "dārgumi" ...

„Riebiņu novada sabiedrības integrācijas programmas izstrāde 2009-2014.gadam”

Projekta īstenotāja nosaukums - Riebiņu novada dome
Valsts programmas nosaukums - Valsts programmas bērnu un ģimenes stāvokļa uzlabošanai/Jaunatnes politikas valsts programma 2009. Gadam; „Atbalsts integrācijas programmu izstrādē un īstenošanā".
Projekta laika periods - 2009.gada 2.janvāra-2009.gada 31.maijam

Programmas mērķis - attīstīt iespējas veiksmīgiem sabiedrības integrācijas procesiem Riebiņu novadā, veicinot dažādiem sociālajiem slāņiem pilnvērtīgu dzīves apstākļu izveidi, kā arī veicinot iedzīvotāju līdzdalību lēmumu pieņemšanā, iekļaušanos darba tirgū un sabiedriskajā dzīvē, paplašinot personības pašapliecināšanās un pašizpausmes iespējas, kā rezultātā uzturēt labvēlīgu saskarsmi starp dažādu tautību cilvēkiem, saglabāt un attīstīt etnisko un kultūras identitāti Riebiņu novada iedzīvotājiem.

Programmas uzdevums - īsumā ieskicēt sabiedrības integrācijas situāciju Riebiņu novadā, izvirzīt mērķus sabiedrības integrācijas attīstībai Riebiņu novada teritorijā, kā arī izstrādāt rīcības plānu.

Projekta rezultāti:

Projekta mērķis ir sasniegts - izstrādāta Riebiņu novada sabiedrības integrācijas programma 2009-2014.gadam, kurā tika maksimāli iekļauti problēmu risinājumi un integrācijas veicināšanai nepieciešamās aktivitātes, lai katrs Riebiņu novada iedzīvotājs justos sabiedrības pilntiesīgs loceklis, kā rezultātā stiprinot pilsonisko sabiedrību un kopējo sabiedrības integrāciju. Ieguvējs šī projekta tiešais ieguvējs ir Riebiņu novada iedzīvotājs, tai skaitā arī mazākumtautību iedzīvotājs, bet netiešā mērķgrupa- pašvaldība, pašvaldības iestāžu darbinieki, NVO. Galvenās projekta aktivitātes- projekta administrēšana, projektā iegādātais materiāli tehniskais nodrošinājums, programmas izstrādes laikā veikta Riebiņu novada situācijas analīze, apkopotas sabiedrības, identificētas problēmas, izstrādāta programma sabiedrības integrācijai, noteikti mērķi i un darbības virzieni, kā arī izstrādāts rīcības plāns turpmākajiem 6.gadiem, lai veicinātu sabiedrības integrāciju Riebiņu novadā. Rezultātā izdoti 500 bukleti, kurā atspoguļoti projektā sasniegtie rezultāti, kā arī sarīkots noslēguma prezentācijas pasākums.

 


Ievietoja DNVOAC, Ilgvars | Publicēts 14.08.2009
Vēl viens fakts. Sudrabskaņa visus šos gadus soļojot pārsvarā spēlē latviešu mūziku, tas ir, R. Paula mūziku no teātra izrādēm, kino filmām un tataus dziesmas. Šogad izņēmums, jo pielikām klāt ārzemju skaņdarbu. Šogad soļojam R. Paula "Zilais karbunkulis", R. Paula "Rasa" un Quinsy Jones "Soul bossa nova". Vienīgi žēl, ka Latvijā daudziem pūtēju mūzika šķiet garlaicīga. Jāsaka godīgi, Latvijā lielāka interese tiek izrādīta par tautiskajām dejām un koriem, orķestri ir 3. vietā. Ārvalstīs ir tieši pretēji - 1. vietā orķestri, 2. vietā kori un 3. tautiskās dejas. Jauki un patīkami ir spēlēt Latvijā savai publikai, bet daudz interesantāk ir uzstāties ārvalstīs, jo tur cilvēku interese par orķestriem ir krietni lielāka. Cilvēki uz koncertiem ierodas krietni lielākā skaitā un viņi klausās ar milzīgu interesi. Vācijā pat pēc vienas defile programmas nosoļošanas var nonākt vietējā avīzē 1. lapaspusē . Tās ir tādas manas personīgās pārdomas :)
Ievietoja Shyam 09.01.2013 11:02:01
Pievienot komentāru
Komentārs
Autors
Aizsardzības funkcija
9 + 1 =
<< Augusts 2018 >>
P O T C P S Sv
 
  12345
 
6789101112
 
13141516171819
 
20212223242526
 
2728293031  
Kontaktinformācija
Parādes 1 - 314,
Daugavpils, LV-5401;
mob.: +371 26565858
e-pasts nvo@nvoc.lv